"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Beren Saat Burun Estetiği Yaptırdı Mı? Oyuncunun Estetikli Görüntüleri

Ünlü oyuncu Beren Saat’in estetik yaptırıp yaptırmadığı merak edilen konular arasındaydı. Oyuncunun geçmiş dönemdeki görüntüleri ile şuan ki görüntüleri karşılaştırıldığında estetik yaptırdığı görülmektedir.


Oyuncu Biyografisi

Beren Saat Kimdir?

Ünlü oyuncu Beren Saat televizyon dünyasının vazgeçilmez isimlerinden birisi haline gelmiştir. Birçok dizide başrol oyuncusu olarak rol alan oyuncunun kariyer grafiği başarılarla doludur. Bazen geçmiş dönem dizi karakterlerine bazense bilinen roman karakterlerine can vererek ekran karşısına çıkan ünlü oyuncunun her rolünde büyük bir hayran kitlesi oluşturduğu biliniyor.

Beren Saat’in biyografisi;

26 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da doğan Beren Saat kariyerindeki ilk çıkışını Tomris Giritlioğlu ile yaşadı. Türkiye’nin Yıldızları yarışmasına katılan Beren Saat bu yarışmada ikinci oldu ve dikkatleri üzerine çekti. Bu noktadan sonra profesyonel oyunculuğa başladı.

İlk oyunculuk deneyimini Aşkımızda Ölüm Var (2004) dizisi ile yaşadı. İlk başrol deneyimini ise Tomris Giritlioğlu’nın yapımcılığını üstlendiği Aşka Sürgün dizisi ile yaşadı. Ünlü oyuncunun bu noktadan sonra rol aldığı diziler sırasıyla; Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne?, İntikam dizileriydi. Bu diziler ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan Beren Saat’in hem eleştirildi hem de birçok ödül alarak en iyi kadın oyuncular arasında yer aldı. Oyuncunun rol aldığı birçok dizi sadece Türkiye’de değil diğer ülkelerde de yayınlandı ve oyuncu uluslararası tanınabilirlik sıfatına erişti. Aynı zamanda kadın haklarına dikkat çektiği Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi ile büyük beğeni topladı.

Ünlü oyuncunun televizyon ekranlarındaki rolleri haricinde kariyerinde yer alan ilk sinema deneyimi ise Güz Sancısı isimli film olmuştu. Bu noktadan sonra rol aldığı filmler sırasıyla; Gecenin Kanatları, Gergedan Mevsimi, Benim Dünyam isimli filmler oldu. Oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide rol aldı ve Kösem Sultan karakterine can vererek önemli bir tarihi karaktere hayat verdi.

Ünlü oyuncunun yer aldığı birçok projede dikkat çeken en önemli nokta ise izlenme rekorları kırılıyor olmasıydı. Ünlü oyuncu çeşitli film ve dizilerde rol aldıktan sonra ilk ödülünü 2010’a Damgasını Vuranlar listesine giriş yaparak Yılın Oyuncusu sıfatı ile birlikte aldı. Daha sonra ise GQ Türkiye – Yılın Kadını ödülü ve Altın Kelebek Ödülü gibi çok sayıda ödül kazandı. Ünlü oyuncu hakkında yaşanan son gelişme ise 2014 yılında şarkıcı Kenan Doğulu ile hayatlarını birleştirmesi oldu.

Beren Saat Estetiksiz Hali


Beren Saat’in Görüntüleri

Sürekli olarak kariyerinde başarılı adımlar atan Beren Saat hakkında en çok merak edilen soru ise estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Ünlü oyuncu hakkında birçok kez ” Beren Saat burun estetiği oldu ”, ” Beren Saat estetik doktoru kim ” gibi haberler yapıldı. Bu haberlerin ardından oyuncuya ait eski görseller ile yer aldığı son projedeki görüntüler karşılaştırılmaya başlandı. 

Ünlü oyuncunun estetik operasyon yaptırdığı ile ilgili haberler ise henüz yalanlanmadı. Daha önce göğüslerini dolgunlaştıran Beren Saat, aynı zamanda burun estetiği yaptırarak daha şık bir görünüm yakaladı. Ünlü oyuncunun bu operasyonları özel bir hastanede gizlice yaptırdığı kayıtlarda yer alıyor. Bu nedenle estetik doktoru hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ünlü oyuncunun estetik yaptırdığına dair servis edilen haberlerin tescillenmesi ile birlikte bu konudaki belirsizlik ortadan kalkmıştır.

Burun estetiği yaptıran ünlü oyuncunun burnunun ucunu düzleştirip hafif kaldırttığı belirtildi. Bu işlemin ardından ünlü oyuncunun burnundaki değişim rahat bir şekilde fark edilmeye başlandı.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle