"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Birce Akalay Estetik Ameliyatı Yaptırdı Mı? Birce Akalay’ın Görüntüleri

Ünlü isim Birce Akalay’ın estetik ameliyatı olup olmadığı konusundaki meraklar devam ediyor. Peki ünlü sanatçı herhangi bir operasyon geçirdi mi?

Birce Akalay Kimdir


Birce Akalay’ın Son Hali

Birçok dizi projesinde yer alan ve son dönemlerde sinema sektöründe boy göstermeye başladı. Birce Akalay’ın yer aldığı televizyon dizisi projeleri ve televizyon odaklı çalışmalar reyting rekoru kırdığı gibi ünlü oyuncuya gösterilen ilgi ve ünlü oyuncunun hayran kitlesi yüksek oranda artış gösterdi.

Birce Akalay biyografisi;

19 Haziran 1984’te İstanbul’da dünyaya gelen Birce Akalay Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. 2003 yılında buradaki eğitimini tamamlayan Birce Akalay, aynı yıl içerisinde İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümündeki eğitimine başladı fakat eğitimini tamamlayamadı. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümüne başlayan ünlü isim bu okulu tamamladı ve mezun oldu.

2004 Türkiye Güzellik yarışmasına katılan ünlü oyuncu, katıldığı yarışmada üçüncülük kazanmıştı. Bu başarının ardından Birce Akalay Avrupa Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti ve yarı finale kadar yükseldi. 2004-2007 yılları arasında TV8 ve Star TV’de spor spikerliği yapan Akalay’ın Şampiyonlar Ligi Özel ve 8.Etap programlarını hazırladığı ve sunduğu biliniyor. Sunuculuk kariyerinin yanı sıra Akalay ilk olarak 2007 yapımı Kader ve Senin Uğruna isimli dizilerde başrol olarak görev almıştır. Bu projelerin ardından 2008’de Asi adlı dizide konuk oyuncu olarak rol almıştır. Dizi oyunculuğu kariyeri sürerken 2008’de vizyona giren Son Ders ve 2009’da vizyona giren Nefes filmlerinde de rol almıştır.

İlk televizyon dizisi ve film oyunculuğu deneyiminin ardından 2009 yılında TRT 1’de yayınlanan Alayına İsyan dizisi ile hafızalara kazınmayı başarmıştır. Daha sonra 2009 yılında Sizi Seviyorum isimli filmde Emre Altuğ ile başrolleri paylaşan Birce Akalay film sektöründe de çıkışını sürdürmüştür. 2009 yılında ekranlara gelen Kış Masalı dizisinde oynayan ünlü oyuncu aynı zamanda TV8’de Sinema Dünyası isimli programa devam etmiştir. Ünlü oyuncunun çıkışı bu süreçte hız kazanmıştır. 2010 yılında eski eşi Murat Ünalmış ile kamera karşısına geçen Birce Akalay Yer Gör Aşk isimli dizide rol aldı. Daha sonra 2013 yılında atv’de yayınlanan Ben Onu Çok Sevdim isimli projede yer alan oyuncu, son olarak Küçük Ağa dizisi ile hayran kitlesini arttırmayı başarmıştır. Ayrıca bu projede rol arkadaşı olan Sarp Levendoğlu ile 1 Ağustos 2014 tarihinde evlenmiştir. Oyuncu 2 yıl süren evliliğini şiddetli geçimsizlik nedeni ile sonlandırmıştır.

2015 yılında atv’de ekranlara gelen Evli ve Öfkeli dizisinde rol alan Birce Akalay’ın bu noktadan sonra Hayat Bazen Tatlıdır ve Siyah Beyaz Aşk isimli dizilerde de rol aldığı biliniyor.

Birce Akalay Estetik Yaptırdı Mı


Estetiksiz Birce Akalay

Başarılı kariyeri ve oyunculuğu ile ön plana çıkan Birce Akalay hakkında sürekli olarak estetik ameliyat geçirdiği iddiaları yer almıştır. Yıllarca televizyon dizileri ve filmlerde rol alan oyuncunun en büyük artısı projelerde izleyiciyi derinden etkilemesi olmuştur. Bununla birlikte özel hayatı ile ön plana çıkmayan oyuncunun hayranları tarafından takdir edildiği bilinmektedir.

Ünlü oyuncu Birce Akalay hakkında ortaya atılan estetik ameliyat iddiaları ise gündemde bomba etkisi yaratmıştır. Birce Akalay’ın estetik ameliyat operasyonu geçirip geçirmediği konusunda net bir açıklama bulunmuyor. Fakat sanatçının geçtiğimiz dönemlerde basında yer alan görüntüleri ve rol aldığı projelerdeki görünümü, estetik ameliyatı yaptırdığını çağrıştırmaktadır. 

Birce Akalay’ın estetiksiz hali incelendiğinde dudaklarının daha ince olduğu ve kaşlarının kavisli olduğu göze çarpıyor. Ünlü isim bu konuda henüz net bir açıklama yapmazken günümüzdeki hali ile farklılığı gözler önüne serilmektedir.

Hakkında çıkan estetik iddialarının ardından oyuncunun dudaklarını kalınlaştırdığı ve buna ilave olarak kaşlarının daha kalın bir görünüme kavuşturulduğu ifade ediliyor. Hakkında yer alan haberler ile birlikte oyuncunun geçtiğimiz dönemdeki fotoğrafları ve ilk oyunculuk yıllarındaki görüntüleri kıyaslandığında bu iddiaların doğruluk payı artıyor. Özellikle son dönemlerde yer aldığı projelerin öncesi ve sonrasında farkı anlamak daha kolay oluyor.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle