"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Erkeklerde Kalça Küçültme Estetiği Yapılır mı, Ameliyat Nasıl Yapılır?

Erkeklerde kalça küçültme ameliyatları kadınlarda olduğu gibi cerrahi veya yağ enjeksiyonu yardımı ile gerçekleştirilir. Bu ameliyatlarda başarılı sonuçlar elde edilir.

Erkeklerde Kalça Küçültme Estetik Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Yoğun yaşamdan ve kadınlar gibi erkeklerinde kendilerine bakım konusunda zaman ayırmasından kaynaklı olarak estetik ameliyatlar sadece kadınların yaptıracağı işlem olmaktan çıkmıştır. Estetik ameliyatlar artık insanların yaşamında normal bakım ürünlerinin içine girmiş bir işlemdir. Eski dönemlerde var olan estetiğe bakış açısı da tamamen değişmiştir. Erkeklerde artık vücutlarında var olan sorunları gidermek amacı ile bu tarz ameliyatları tercih etmeye başlamıştır. Özellikle kalça küçültme ameliyatı işlemler erkekler tarafından da sık şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Ameliyatlar önemli ölçüde başarılı sonuçların elde edilmesine olanak sağlar. Erkeklerde özellikle yaş ilerlemeye başladıkça kalça kısmında sarkama ile alakalı sorunlar yaşanmaya başlanır. Bu sarkmalar zaman içinde moral bozucu bir durum haline gelir. Kişiler sarkık kalça sorunları ile yaşamak zorunda kesinlikle değildir. Bunun içinde kalça küçültme ameliyatı tercih edilir. Ameliyat genel anestezi altında yapılır. Özellikle biriken yağ dokusunun çıkartılması yapılır ve sarkan bölgede yağ dokusu eklemesi yapılır. Kalça küçültme işlemleri dâhilinde dikleştirme de yapılmaktadır. Dikleştirme işlemlerinde özel olarak üretilen estetik iplerin kullanımları yapılır. Bu ipler sayesinde popo kısmı yukarıya doğru eğim verilerek dikleştirilir. Yapılan uygulama sayesinde en kısa süre içinde netice alınır. Özellikle kilo veren kişilerde iple dikleştirme ameliyatları oldukça başarılı sonuçların yakalanmasına olanak sağlar. Kalça küçültme işlemleri kapsamında yapılan popo dikleştirme ameliyatı cerrahi uygulama ile de yapılmaktadır. Bu işlemlerde fazla deri olduğu bölgeden çıkartılır ve olması gerekli olan yere dikilir. Bu işlemlerin tamamı cerrahi yöntem içermektedir. İple yapılan popo askı tekniğine göre daha net sonuçların elde edilmesini sağlar. Bu işlem her hasta için uygulanamaz. Yapılacak olan klinik muayenede hastaya en uygun olan yöntem tercih edilmelidir. Kalça küçültme ameliyatları kadar büyütme ameliyatları da sık şekilde tercih edilir. Bu uygulamada yağ enjeksiyonu yardımı ile popo dikleştirme işlemleri yapılır. bu uygulamaya da yapılacak olan klinik muayene sonrasında karar verilir. Ayrıca bu uygulamada özel üretilen protezlerin kullanımı da yapılmaktadır.

Kalça Küçültme Estetiği Ameliyatı Fiyatları

_310x310.jpg

Kalça küçültme ameliyatları fiyatları kullanılacak olan tekniğe ve hastanın ne istediğine göre değişmektedir. Yapılacak olan muayene popo küçültmesinin yanı sıra, kaldırılacak mı yoksa dikleştirilecek mi gibi detaylara da dikkat edilmelidir. Uygulama da yağ enjeksiyonu mu kullanılacak yoksa cerrahi işlem mi uygulanacak tarzında detaylar da önemlidir. Bunların hepsi fiyatlar konusunda etkili olan faktörlerdir.

Kalça küçültme estetiği için yapılacak olan muayene sonrasında mutlaka belli bir fiyat ortaya çıkar. Bu fiyat ameliyatın gerçekleştirileceği hastaneye ve ameliyatı yapacak olan uzman cerraha göre de değişmektedir. Uzman cerrahın bu işlem için kendisine belirlediği fiyat aralığı da maliyeti arttırmaktadır. Yapılacak olan uygulama için hastalar gittikleri uzman cerraha muayene olarak ve uygulanacak olan tekniğin belirlenmesinden sonra net bir fiyat öğrenebilirler.

Popo küçültmeleri konusunda birçok hastane telefon ile ya da online ortamdan fiyat verebilir. Yalnız verilecek olan bu fiyatlar net rakamlar değildir. Ancak yapılacak olan muayeneden sonra net bir rakam ortaya çıkar.


Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Yorum ekle