"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Ünlü Oyuncu Fahriye Evcen Estetik Mi Yaptırdı?

Birçok dizi ve filmde rol alan Fahriye Evcen’in son hali görenleri şaşırtmaya devam ediyor. Fahriye Evcen estetikli mi? İşte olayın perde arkası ve ayrıntıları


Fahriye Evcen

Fahriye Evcen Kimdir

Televizyon dünyasının yetenekli ve güzel oyuncusu Fahriye Evcen hem dizi sektöründe hem de sinema sektöründe birçok kalıcı eser ortaya koymuştur. Fahriye Evcen’in ilk olarak ortaya çıktığı ve ün kazandığı proje ise Yaprak Dökümü olmuştu. Reşat Nuri Güntekin’in eşsiz romanının uyarlaması olarak bizlere yansıtılan Yaprak Dökümü, hafızalarda yer edinen nadir dizilerdendir.

Fahriye Evcen’in biyografisi;

4 Haziran 1886 tarihinde Solingen’de dünyaya gelmiştir. Anne tarafından çerkes, baba tarafından kavala göçmeni olan Evcen’in zor bir çocukluk dönemi geçirdiği ifade edilmiştir. Fahriye Evcen’in çocukluk döneminde Solingen’de bulunan Türklere yapılan zulümler nedeniyle ailevi olarak zor anlar yaşadıkları bilinmektedir. Oya Aydoğan’ın aracılığı ile yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanışan Fahriye Evcen ilk oyunculuk deneyimini bu tanışma hikayesinin ardından yaşamaya başlamıştır. Aynı zamanda okulunu dolduran ünlü isim, dizi teklifini kabul edip İstanbul’a yerleşmiştir. Ünlü oyuncu İstanbul’a yerleştiği ilk zamanlarda Yaprak Dökümü adlı dizi ile anlaşmış ve kariyerine mükemmel bir başlangıç yapmıştı. İlk sinema deneyimi ise 11 Nisan 2008 tarihinde beyazperdeye taşınan Cennet isimli filmle gerçekleşti. Yine aynı yıl içerisinde Aşk Tutulması filminde de rol alan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünden mezun olmuştur. Fahriye Evcen eğitim yaşantısını Türkiye’de tamamlayarak Almanya’da dondurduğu okulunu sona erdirmiştir. Ünlü oyuncunun kariyerine bakıldığında Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura gibi birçok yapımda rol aldığı gözlenmektedir. Aynı zamanda Burak Özçivit ile birlikteliğini sürdüren Fahriye Evcen’in, eşi ile Aşk Sana Benzer isimli filmde rol aldığı bilinmektedir.

Fahriye Evcen Estetik Yaptırdı Mı

31 yaşındaki ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in duru güzelliğinin yanı sıra estetik yaptırıp yaptırmadığı en çok konuşulan konulardan birisi olmuştur. Fahriye Evcen’in geçmiş dönemlere ait görüntüleri ile birlikte şuan reklam yüzü olduğu markalarda yer alan görüntüleri kıyaslandığında özellikle burun ve dudak estetiği yaptırdığı iddialarının kuvvetlendiği görülmektedir.


Fahriye Evcen

Hakkında çıkan estetik iddiaları ile ilgili olarak ünlü oyuncu Fahriye Evcen “30 yaşındayım. Bu zamana kadar en ufak bir estetik yaptırmadım” dedi. Fakat Solingen doğumlu ünlü oyuncunun elden ele servis edilen fotoğrafları detaylı olarak incelendiğinde estetik yaptırdığı bariz bir şekilde belli oluyordu.

Dudak, çene, burun ve bacak estetiği yaptırdığı iddia edilen ünlü oyuncu hakkında henüz net olarak belgelenmiş bir delil bulunmuyor. Fakat Fahriye Evcen’in basına servis edilen sağ taraftaki fotoğrafı incelendiğinde burun ve çenesine estetik yaptırdığı açık bir şekilde gözlemlenebilmektedir. Yüz hatlarında yaşanan değişimin yanı sıra daha önce rol aldığı dizilerdeki görüntüsü ile şuan ki görüntüsü kıyaslandığında ortaya ciddi derecede fark yaratabilecek görseller çıkmaktadır.

Fahriye Evcenin Estetik Doktoru

Estetik ameliyatı yaptırdığı iddia edilen Fahriye Evcen’in birçok doktor ile ismi anıldığı gibi estetik doktoru olduğu iddia edilen şahıslar bulunmaktadır. Fakat ünlü oyuncunun resmi olarak kayıtlara geçen hiçbir belgesi bulunamamıştır. Fahriye Evcen’in estetik doktoru olduğu iddia edenler ve referans gösterenler ise bu konuda yanlış bilgi vermektedir.

Şuana dek kamuoyuna estetik yaptırmadığını ifade eden Fahriye Evcen’in henüz bir estetik doktoru bulunup bulunmadığı resmi olarak bilinmiyor. Fakat piyasada dolanan isimlerin hiçbirinin gerçek olmadığı da açık bir şekilde ortadadır.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in yıllar içerisinde yaşamış olduğu değişimin oyuncuya birçok şey kattığı ise gözle görülen bir gerçektir. Güzelliği ile ön plana çıkan oyuncunun oynadığı her filmde başrol olmasının yanı sıra katılım gösterdiği güzellik yarışmasında 9’ncu olması ise bu durumu tescilleyen en önemli unsurlardandır. Aynı yarışmada Adriana Lima gibi birçok ünlü ismin yer aldığını da hatırlatalım.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Yorum ekle