"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Op.Dr.Hasan Fındık Kimdir ve Başarıları Nelerdir?

Doktor fındık bir plastik cerrahi uzmanı olmakla birlikte bu alanda tamamen uzmanlaşmış ve hastalarına en iyi hizmeti vererek onlara güzel bir görünüm sağlamakta kendini en iyi kitle olarak belirlemiş başarılı bir doktordur.

Op.Dr.Hasan Fındık

Hasan fındık, 1970 doğumlu, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuş bir Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanıdır. Öncesinde 3 yıl Beyin Hastalıkları (nöroloji) alanında uzmanlık eğitimi almıştır. İstanbul da Sağlık Bakanlığına bağlı bir Eğitim ve Araştırma hastanesinin Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Kliniğinde Başasistan olarak part-time çalışıp alanında  ilk iş hayatına atılmıştır. Bu şekilde  hem yeni  plastik cerrahların yetişmesi için katkı sağlamış, hem de kamu için görev yapmıştır. Diğer taraftan özel bir üniversitenin tıp fakültesi öğrencilerine, Plastik doktoru rotasyonları alanında 5 yıl ders vermiştir. Bir başka özel  üniversitede ise doktorlara yönelik olarak hazırlanmış olan sertifika programı içerisinde yaşlanma ve estetik konusunda eğitici öğretici bilgilerini öğrencilerle buluşturmuştur. Şimdi ise kendi adını taşıyan ‘Estetik ve Güzellik merkezi` n özel doktor olarak çalışmalarına devam etmektedir.

   Operatör Doktor Hasan Fındık, özel hayatında Yağmur Ayten adında bir kız çocuğuna sahiptir.12 yıl boyunca kuyum sanatıyla ilgilenmenin yanı sıra şu anda da takı tasarımı yapmaktadır. İlginç bir hobi olan seramik hamuru ve gazete hamuru ile yapılmış tabloları vardır. Aynı zamanda ahşap boyamayla da ilgilenmiştir. Üniversite yıllarında tiyatro ile yakından ilgilenmiş olsa da şu an sadece izleyici olarak takip etmektedir.

Yaptığı estetik ameliyatları

 Doktor findik bacak görünümünün önemli bir kısımı ince ayak bileklerdir diye söylemektedir. Bir çok kadın kilo verse bile ince ayak bileklerine sahip olamama şikayeti ile doktorunun yanına gitmektedir. Operatör Doktoru olan Hasan Fındık`ın yaptığı ‘lipolizle ayak bileği inceltme’ yöntemi bilekteki yağların alınıp incelemesini sağlıyor.Latin kalçası için popo asma yöntemi, düşük kalçaları dikleştirmeye yönelik bir uygulamadır.Diz estetiği , diz bölgesindeki fazla yağların alınmasına yöneliktir. Yağların alınmasından sonra vücuttaki gerekli yerlere nakledilir. Bölgesel incelme olarak slımlıpo, büyük müdahale gerektirmeyen yağların alınmasıyla uygulanıyor.Yüzde iplerle göz asma ,yöntemi çekik göz yapısını beğenen kadınlar için uygulanıyor.Fınelıftıng ile yüz germe, 11 farklı lazer ışınının kullanıldığı yüz germe uygulamasında cildin kalojen üretim hedef alınıyorSlımlıpo ile gıdıyı alma, gidi bölgesindeki sarkma için uygulanan bir yöntemdir.Burun estetiği, yüze göre en uygun burun için gerekli uygulamalar yapılır.Önemli olan yüze yakışan burunu yapılmasıdır. Burun eti için plastik cerrahi burun etini gidererek burundaki nefes alma sorununu da çözer. Böylece hem güzel hem de sağlıklı bir buruna sahip olunur.Bacak estetiği, Eğri bacak için uygulanan yöntemdir. Vücuttaki yağlar istenilen şekle göre alınıp uygulanır.Göğüs estetiği ,çok büyük ,sarkık yada küçük göğüsler için müdahale edilir. Doktoru dinleyen tüm hastalar en iyi sonucu almaktadır.

Ameliyatların Sonuçları

Ameliyatlar aslında düşünüldüğünün aksine ağrılı değildir. Birkaç hafta sonra pansuman ve bandaj müdahalesi bittiğinde hasta çok rahat bir şekilde hayatına devam edebilir. Hastanın bu süreçten sonra ki kontolü elinde tutması tamamen kendisi için ve geçirdiği operasyon için çok önemli ve sağlıklıdır. Her operasyondan sonra mutlaka doktorunuzdan ameliyat ve ameliyatın özel hayatınıza katacağı bazı durumların ve nedenlerin sizler için izlenmesi gereken yol haritasını istemelisiniz. Op. dr.Hasan Fındık şimdi kadar yapmış olduğu bir çok ameliyat ve operasyonlarda o kadar başarılı olmuştur ki bunun en iyi kanıtının örneği de hastaları olmuştur. Hastaları eğer onun çok iyi birisi  olduğunu söylemeselerdi. Doktor hakkında birçok şikayet ve yorum görebilirdiniz tüm sosyal ortamlarda ama bakıldığı zamana Doktor Fındık hakkında hiçbir yerde ne bir şikayet nede bir olumsuzluk ile karşılaşmanız mümkün değildir. Çünkü sizlere yaptığı birkaç başarılı estetiği göstererek bunun nasıl olduğunu kanıtlamak isterim. Birazdan resimler de göreceğiniz güzel operasyonlarin yaninda en çok dikkat çeken özelliklerinden biriside findik gamze estetiği konusunda da oldukça uzmandır. Gamze her bayanın istediği ama her bayana olmayan bir estetik güzellikti ta ki doktor findik kenidin bu alanda geliştirerek her kadına gamze olacağında tüm herkese ispatlamıştır. Doktor findik bu konuda ki çalışmalarını kişisel sayfasında oldukça öp planda tutmaktadır.


Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Yorum ekle