"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Seda Sayan Estetik Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Ünlü sanatçı Seda Sayan’ın estetik ameliyatına girdiği bilinmektedir. Seda Sayan’ın estetik ameliyatı öncesi ve sonrası görüntüleri bulunmaktadır.

Seda Sayan Kimdir


Seda Sayan’ın Biyografisi

Ünlü sanatçı Seda Sayan bugüne kadar birçok projede yer aldı. Albümleri, oynadığı filmler ve sunuculuğunu üstlendiği televizyon programları aracılığıyla milyonlarca hayran kitlesine ulaşan Seda Sayan’ın Türkiye’de sayılı isimlerden birisi olduğu bilinmektedir. Özellikle son dönemlerde televizyon programları bakımından önemli projelerde yer aldığı görülen ünlü isim, projelerinde başarılı olmaya devam ediyor.

Seda Sayan’ın Biyografisi;

Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan Seda Sayan 30 Aralık 1961 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’un Eyüp ilçesinde doğan Sayan’ın Türkiye’nin ilk kadın dergisi olan ”Seda Magazin”in editörü olduğu bilinmektedir. Düğün salonlarında şarkıcılık yaparak başladığı kariyerini uvertür olarak sürdürmüştür. Düğün salonlarının ardından butik gazinolara geçen Seda Sayan organizatör sevgilisi Turgut Akyüz tarafından assolist unvanına kavuşmuştur. Şarkıcılık kariyerini uzun süre boyunca gazinolarda sürdüren Sayan, assolist olarak sahneye çıkmıştır. Gazinoda sürdürdüğü kariyeri Fahrettin Aslan tarafından zirveye ulaştırılmıştır. Seda Sayan Maksim Gazinosu’nda assolist olarak çıkan nadir isimlerden birisidir. Müzik eğitimi almadan assolist olan ünlü isim birçok ilki başarmıştır. 

1978 yılı itibariyle sahnelere çıkmak için yaşını büyüten Seda Sayan doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirmiştir. Mayıs 1987’de Rıdvan Kılıç ile dünya evine giren Sayan’ın Aralık 1987’de boşandığı bilinmektedir. Ünlü sanatçı 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin ile 1995 yılında boşanmıştır. Bu evliliğinden Oğulcan isminde bir çocuğu olmuştur. Bu süreçte Mahsun Kırmızıgül ile 3 yıllık birliktelik yaşayan Seda Sayan, 25 Ağustos 1998 yılında Soner Yapmacık ile dünya evine girmiştir. Sayan Ocak 1999’da üçüncü eşinden boşandı. Daha sonra Nisan 2000 tarihinde Tuncak Kıratlı ile evlendi ve Ocak 2001 tarihinde dördüncü eşinden de boşandı. Sayan, futbolcu Hakan Şükür’ün öz kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında dünya evine girdi ve 1 yıl sonra beşinci eşinden boşandı. Bu sırada türkücü Nihat Doğan ile birliktelik yaşayan Seda Sayan’ın son olarak THM sanatçısı Onur Şan ile 1 Şubat 2008 tarihinde evlendiği ve altıncı eşi olan Onur Şan’dan Şubat 2010’da ayrıldığı biliniyor.

Ünlü sanatçı şu sıralar televizyon programlarında sunuculuk yapıyor. 

Seda Sayan Eski Hali


Estetiksiz Hali

Ünlü sanatçı Seda Sayan ile ilgili olarak estetik ameliyatı yaptırdığına dair haberler birçok basın kuruluşunda yer almaktadır. Bu haberlerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı tartışılırken sanatçı ile yapılan röportaj sonrasında gerçekler ortaya çıkmıştır. Ünlü isim kendisine yöneltilen estetik sorularına “Yıllardır don lastiği gibi yüzümü gerdiriyorlar, ama yüzüm daha gerilmedi. Benim yüzüm küçücük iğne darbeleriyle kendini toparlayan bir yüz. Göğüslerim ve dişlerim haricinde hiçbir yerimde estetik yok. Botoksum var. Gözümdeki operasyondan dolayı bunu söylüyorlar” açıklaması ile yanıt vermiştir.

Bu açıklamadan yola çıkarak Sayan’ın yüzünde ve dişlerinde estetik ameliyatı yaptırdığı çıkarımında bulunmak mümkündür. Seda Sayan’ın eski hali göz önünde bulundurulduğunda sanatçının yıllar içine değişim yaşadığı gözle görülen bir gerçektir. Burun, göğüs ve diğer bölgelere estetik ameliyatı yaptırdığı iddiaları ise henüz netlik kazanmamıştır.

Seda Sayanın Estetik Doktoru Kim

Ünlü sanatçının bir dönem hizmet aldığı estetik uzmanlarından birisi Mustafa Karataş olmuştur. Estetik cerrahi doktoru Mustafa Karataş’ın sanatçı ile ilgili olarak göz altı torbalarını alma işlemi uyguladığı biliniyor. Referansları arasında ünlü sanatçının isminin yer aldığı Mustafa Karataş’ın resmi sitesinde estetik ameliyat ile ilgili hizmetlerinin detayları yer almaktadır.

Bu bilgilerle birlikte medyaya yansıyan bir diğer haber ise Seda Sayan’ın Dr.Mustafa Karataş’tan memnun kalmadığıdır. Dr.Mustafa Karataş’ın istediği şekilde göz altı torbalarını almadığı ve kendisini asosyal yaptığını vurgulayan Seda Sayan yurtdışında tekrar tedavi olacağını belirtmiştir. 

Ünlü sanatçı Dr.Mustafa Karataş hakkında “Ben neşterle böyle olmadım. Beni iğneyle bu hale getirdi Mustafa Karataş… Övüyorlar birde kendilerinden haberleri yok. Adını hiç vermek istemiyorum ama kendi internet sitesinde Seda Sayan güzelliğini bana borçlu diye yazmış. Seda Sayan’ı mahvettim demiyor da.. ” ifadelerini kullanmıştır.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle