"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Şeyma Subaşı Estetik Ameliyatı ve Büyük Değişimi

Her kadın gibi şeyma subaşıda güzellik estetiği sonrası hayatına tamamen farklı bir renk ve hava katarak ilgi ve dikkatleri tamamen üzerine çekmeyi başarmıştır.

Son dönemlerde ismi sıkça anılan ve konuşulan bu güzel ünlümüzün yaptırmış olduğu estetiğin hayatına kattığı farktan önce sizlere kısa bir bilgi vermek istiyorum. Şöhret merdivenlerini 2008 yılında katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasıyla tırmanmaya başlamıştır Henüz 16 yaşında katılmış olduğu yarışma, onun hayatına yön çizmesinde önemli bir rol oynadı. Daha sonralarında ise Ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösterdi, İstanbul Aydın Üniversitesi`nde Moda Tasarımı okuyarak zaten en başta kararını ve hedefini çizmiş oldu. Kendisinin geçmişten de sıkça magazinlerden gördüğümüz üzere Var mısın Yok musun? Yarışmasına katılarak o yarışmadan 69 bin TL ödülü kazanarak hayatına yön vermiştir.

Daha sonra yarışma bittikten sonra da adı Acun Ilıcalı ile aşk konusunda anılarak kendisi büyük ün ve saygı kazanmıştır

Resimden de görüldüğü gibi bu güzel ünlü mankenin son halidir. Kendisine tamamen çok farklı bir hayat seçme kararı alarak estetik birçok operasyon geçirmiştir. Subaşı kendisinin üniversite yıllarından itibaren büyük hayallerinin olduğunu ve o hayallerini sırası ile zamanı gelince gerçekleştireceğini kendisine söylediğini dile getirmiştir.

Şeyma Subaşının Estetik Öncesi Halleri

Subaşı estettik kararına katılmış olduğu güzellik yarışmasından sonra tamamen karar verdiğini ve orada ki bir jürinin de ona tavsiyede bulunarak bu kararı kafasında almasında büyük önem taşıdığını ve o sayede artık bir adım atmanın zamanı gelmiştir diyerek estetik girişimlerine başladığını bizzat kendisi söylemiştir. O yarışmanın tamamen kaderinin ve hayatının değişeceğini yarışma sonrasında kendisi açıklayarak artık bambaşka bir hayat beni bekliyor demesi ile başlamıştır. Adeta o yarışma kendisine esenlik, güven, ve azmi bir kez daha aşıladığını söyleyerek subaşının aldığı kararları ciddi anlamda etkilemenin yanı sıra, hayatın ona getireceği güzelliklerinde bir parçasının ilk göstergesi olmuştur. Sizlere şimdi subaşının estetik yaptırmamış hallerini paylaşarak nasıl bir karar aldığını ve o kararın kendisine kattıklarını birde sizin görmenizi istiyoruz. Bakalım sizin  gözünüzden şeyma`nın durumunu görelim. Sizler bu konuda neler söyleyeceksiniz ve kendisi hakkında ki geçmişte varsa bilgileriniz ve şimdi ki bildiklerinizi karşılaştırmanız sizlerden isteyeceğiz. Bakalım siz neler düşünüyorsunuz bu konuda

Şeyma Subaşının Estetik Sonrası Halleri

Yukarı görmüş olduğunuz kişi sizin tanıdığınız kişi mi? Ben bile tanımakta zorluk çektim sizin çekmemeniz normal, şimdi gelelim şeymanın yaptırmış olduğu estetiklere ve yeni hallerine. Peki şeyma nerelerine estetik yaptırttı ve bunlar nasıl belli olur veya olmaz diye soran birçok arkadaşlar var. Şeyma ilk estetiğini ününü kazandığı dönemlerde yaptırarak tekrardan piyasaya yeni bir giriş yapmıştır.

Şeymanın yüz dolgularından tutunda, burun, dudak ve göz altıda dahil tüm bu bölgelere estetik yaptırdığı doğrudur

Bu estetiklerini hiçbirini anlayamazsınız çünkü hepsi tamamen profesyonel bir şekilde yapılmıştır ve tamamen dolgu değildir. Hepsi birer ufak dokunuş olmakla birlikte sadece estetik güzellikleri artırılarak bazı noktalara temizleme yapılıp vücutta ki pis yağların ve deri altı cilt ve kılların yakılmasıyla kıl kökleri öldürülerek cilde yeni ve temiz bir estetik görünüm kazandırılmıştır. Peki subaşı bu estetikleri nasıl yaptırdı diye merak edebilirsiniz. Hepsini ayrı zaman dilimlerinde ve farklı farklı uzmanlardan tarafından yaptırarak hayatına tamamen yeni bir dönem açarak kendisini ünlüler aleminde daha üst bir seviye ve konuma taşımıştır. Şeymanın bu değişimi sayesinde hem iş hayatında hemde özel hayatında kendisine büyük bir avantajı olmuştur. Şimdi gelin şeymanın yeni halini görmeyenler için  birkaç fotoğrafa göz atalım hep birlikte.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle