"EstetikHayat.com" - Estetik cerrahi ile ilgili araştırmaları ve Yenilikleri hakkında makaleler.

Yüz İnceltme Estetiği ya da V Yüz Şekli Nasıl Yapılır, Neler Gerekmektedir?

VShape uygulaması ile bıçak altına yatmadan, ameliyatsız şekilde mükemmel bir yüze sahip olabilirsiniz.VShape uygulamasında radyofrekans ve ultrason sistemleri birlikte kullanılmaktadır.

Yüz İnceltme Estetiği Nasıl Yapılır?

Kadınlar arasında en ideal ve en çok istenen yüz şekli V şeklindedir. Bu güzellik trendi kadınların arasında oldukça popülerdir. Bu yüz tipine hemen hemen birçok kadın ömür boyu sahip olmak istemektedir. Günümüzde birçok kadın buna sahip olmak adına bıçak altına bile yatmaktadır. Üz Kadınların seksi ve çekici görünmelerine olanak sağlayan bu görüntüye sahip olmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Artık yüz estetiği olmadan, VShape uygulaması ile bıçak altına yatmadan, ameliyatsız şekilde mükemmel bir yüze sahip olabilirsiniz.  VShape uygulamasında radyofrekans ve ultrason sistemleri birlikte kullanılmaktadır. Yüz inceltici özelliğine sahip olan VShape uygulaması yüz estetiği ameliyatsız bir şekilde ve cerrahi operasyonu yaptırmadan uygulatmanız mümkündür. Ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarında gıdı ve boyun bölgesi sıkılaştırılır, belirginliği kaybetmiş olan yüz kontöründe toparlanmalar yapılır, yanakların yuları doğru kalkması sağlanır ve gençlik dönemlerinde var olan ince, V şeklinde yüze sahip olunur. Ayrıca ameliyatsız yüz düzeltme işlemlerinde yanak ve boyun bölgesindeki cilt gençlik dönemlerinde elastik yapısını geri kazanır. Burun ve dudak hattındaki kırışıklıkların görünümleri düzenlenir. Göz bölgesindeki ciltte sıkılaştırma yapılır ve kaz ayakları hafifletilir. Tüm bu uygulamaların fiyatı kişilerde bulunan sorunların ne düzeyde olduğuna göre değişir. Fiyatı uzmanın tecrübesi ve kliniğin verdiği hizmette etkilemektedir. Fiyatı konusunda işlemi yaptırmadan önce araştırma yapmak gerekmektedir.

Aşamaları ve Şartları Nedir?

Kadınların daha feminen bir görünüm kazanmasını sağlayan ameliyatsız yüz inceltme uygulamaları ile kişiler kısa süre içinde sosyal yaşamlarına ve iş yaşamlarına devam edebilir. Vshape desteği ile yapılacak olan tüm işlemlerde ısıtıcı kavitasyonel uygulaması yapılmaz. Bundan dolayı da güven içinde uygulanabilir. Bundan kaynaklı olarak da sık şekilde tercih edilmektedir. Ameliyatsız işlemlerde etkili sonuçlar oldukça kısa süre içinde gözle görülebilmektedir. Birinci seans uygulandıktan sonra ciddi düzeyde sonuçlar elde edilmeye başlanır. 4. Seansın bitmesi ile kişileri tatmin edici sonuçlar ortaya çıkar. Yapılan uygulama kalıcı bir uygulama olduğu için ilerleyen zamanlarda sadece bir seans uygulama yaptırmak yeterli olur. Ameliyatsız yüz inceltme işlemleri çıkıntılı, güçlü, geniş çene yapısına sahip olan kişiler için oldukça idealdir. Yalnız uygulama yaptıracak olan kişilerin çene hatlarında yağlanma olmaması gerekir. Çünkü bu kişilerde yapılan işlemlerin belirgin olmama riski bulunmaktadır. Bundan dolayı öncelikle kilo verip sonra inceltme işlemlerinin yaptırılması gerekir. Ameliyatsız işlemlerin yapılması için uzman ve konusunda tecrübeli kişilerden yardım alınmalıdır. Bunun için ve fiyatı açısından öncesinde gerekli incelemelerin yapılması gerekir.

Botoksta Yüzü İnceltir.

Botoks uygulaması yüzdeki ovalliği daha çok belirgin hale getirebilmektedir. Yaşın ilerlemesi ile yüz ovalinin kaybedilmesinden kaynaklı olarak yüzün ince kısımlarında ve ovalinde deformeler meydana gelir. Bu aşamada kas boyutlarının küçültülerek gergin bir görünüm kazanmak mümkündür. Eski görünüme kavuşmak için ve yüzde inceltme yapmak için botoks uygulamaları tercih edilmektedir. Yalnız yüz bölgesinde yağ kitlesinde fazlalık mevcutsa ve sarkma bulunuyorsa bu uygulama kesinlikle fayda sağlamaz. İşlem için uygun olan kişilerde yapılacak olan botoks ile kaslar küçültülür, gerginleştirilir. Ayriyeten çene kısmında yukarıya doğru çekme yapan kaslarda botoks yapılırsa yüz bölgesinin köşelerinde incelmeler meydana gelir bu sayede bu köşelerde belirginleşmeler meydana gelir. Bu sayede çene daha uzun bir görünüm kazanmış olur.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle